top of page

En Güçlü Xpoda İş Ortağı

NoCodeTime

Az Kod, Çok iş!

Kurumunuzda paket yazılımlar kullanarak uzun ve zahmetli geliştirme süreçlerine maruz kalmayın. Xpoda Platformu’na geçin, sınırlara takılmadan, hızlı ve esnek bir şekilde tüm kurumsal iş uygulamalarınızı geliştirin ve dijital dönüşümünüzü hızlandırın.

Mükemmel Esneklik

Xpoda platformu ile geliştirdiğiniz uygulamaları iş hayatınızın gerektirdiği değişim ve dönüşüme cevap verecek şekilde hızlı ve kolay güncelleyin.

İster Kendi Sunucunuzda İster Bulutta

Tek Tasarım, Çoklu Kullanım

Xpoda’nın On Premise lisanslama modeli ile kaynaklarınızı ister bulutta ister kendi sunucularınız üzerine kurulum yaparak yönetin.

Yaptığınız uygulamalar hem Apple iOS ®, hem de Android OS ® destekleyen cihazlarda çalışsın.

Responsive Tasarım

Verileriniz Güvende

Xpoda Studio'da yaptığınız tasarımlar uluslararası standartlarda responsive olarak karşınıza çıksın.

Xpoda ile verileriniz size ait olup online geliştirdiğiniz tüm uygulamalarınızı indirebilir, kendi sunucularınızda çalıştırabilirsiniz.

Xpoda Nedir?

Xpoda, kodsuz ve sürükle bırak şekilde geliştirme yapılan bir iş uygulamaları platformudur.

Xpoda, işleriniz için daha hızlı uygulamalar oluşturmanıza olanak tanır. Platformun anlaşılması ve kullanımı oldukça kolaydır. Daha önce herhangi bir deneyimin olmasına gerek yoktur.
 

Xpoda, No Code ve Low Code geliştirmenin en iyi yanlarını aldığı için diğer platformlardan farklıdır. Daha karmaşık uygulamalar için güçlü, kolay ve esnek bir kullanım sağlar.

bottom of page